خرید انواع روغن طیور پایدار

آیا می دانید انواع روغن استفاده شده جهت جیره غذایی طیور باعث پایداری عناصر ریز مغذی شده و باعث صرفه جویی در مصرف می شود؟ جهت خرید این روغن می توانید از ما مشاوره بگیرید.
حضور انواع ویتامین ها از جمله E, D و امگا 3، کولین و اسید های چرب غیر اشباع در روغن طیور و ترکیب آن ها با جیره غذایی طیور در مرغداری ها باعث پایداری ریز مغذی ها در غذای طیور می شود. با توجه به فواید بسیار این روغن خرید این محصول توسط مرغداران رونق بسیار یافته است.

انواع روغن طیور پایدار

روغن ویژه طیور یک روغن ترکیبی با انرژی بسیار بالا میباشد که اثر بسار زیادی در تغذیه طیور وسودمندی در راندمان تولید و پرورش مزارع مرغداری میگردد.

انواع روغن های پایدار عبارتند از:

 • روغن سویا
 • روغن کلزا
 • روغن کتان
 • روغن ذرت
 • روغن آفتابگردان
 • و غیره….

طیور نیاز به مواد غذایی دارند که بتواند به رشد بیشتر و هرچه بهتر آن ها در طول دوره کمک ویژه ای نماید تا در نهایت افزایش تولید را برای مرغداران رقم بزند.

انواع این روغن ها دارای آنتی اکسیدان ها، ویتامین های ضروری و همچنین حاوی انرژی هستند که می توانند مایحتاج ضروری طیور را فراهم کنند و در نهایت موجب سلامتی، رشد و کیفیت محصول گردد.

هرچه دستگاه های مربوطه در تولید روغن پیشرفته تر باشد و ازگروه های مجرب و سابقه های علمی بیشتر استفاده شود،روغن تولید شده از خاصیت و کیفیت بالاتری برخوردار خواهد بود.

انواع روغن طیور پایدار در کشور های مختلف از جمله ایران تولید شده و وارد بازا می شوند.خوشبختانه کیفیت روغن های تولید شده در ایران باعث شده  برخی برند های معتبر امتیاز صادرات این روغن را به دست اورند.

انواع روغن طیور پایدار

 

ویژگی های روغن طیور پایدار

روغن طیور پایدار جدیدترین نوع تولید شده روغن در زمیه طیور می باشد، که حاوی مواد مغذی و مفید و همچنین افزایش دهنده چربی خوب خون و کاهش دهنده چربی بد خون می باشد.

یکی دیگر از خصوصیات این نوع روغن حضور ویتامین هایی چون D،E و امگا3 کولین و اسید های چرب میباشد که باعث پایداری در ریز مغذی ها در غذای طیور میشود .

امروزه با توجه به شرایط اقتصادی روغن طیور برای کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان راه مناسب و عاقلانه ای میباشد

 • قابلیت هضم پذیری بسیار بالا
 • کاملا گیاهی
 • نداشن هر گونه آلودگی محیطی
 • بالا بودن انرژی متابولیسمی
 • افزایش ضریب تبدیل غذایی و کیفیت لاشه بسیار خوب
 • و بسیار موارد دیگر

همچنین با توجه به فواید بسیار این روغن خرید این محصول توسط مرغداران رونق بسیار زیادی یافته است و این صنعت را به روز و پیشرفته کرده است.

دیگر ویژگی های این محصول غنی سازی و بالا بردن کیفت گوشت مرغ و همچنین نقش بسیار مهم در رژیم غذایی طیور میباشد که باعث افزایش سود اقتصادی نیز میگردد.

این عوامل و همینطور ویژگی های منحصر به فرد دیگر این محصول موجب استقبال بی نظیر پرورش دهندگان و مزارع داران مرغ در سال های اخیر گشته است.

انواع روغن طیور پایدار

لیست قیمت روغن طیور پایدار

روغن طیور پایدار به دلیل اهمیت ویژه ای که در تامین بهترین مواد مورد نیاز در پرورش طیور را دارا می باشد  امروزه تقریبا در تمام مزارع و سالن های پرورش طیور از این مکمل برای جیره غذایی روزانه برای طیور استفاده زیادی می شود.

قیمت این محصول به سن نژاد و انواع مرغ وابسته است که با توجه به شرایط نسبت به خود طیور و نوسانات بازار دیگران به خرید این محصول اقدام مینمایند.

خریداران ضمن اطلاع از قیمت روغن مخصوص طیور صمیم از طریق مراکز اینترنتی معتبر، می توانند با مشاوره گرفتن از کارشناسان مجرب این محصول را با مناسب ترین قیمت تهیه و استفاده نمایند.

انواع روغن طیور پایدار

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما