فروش انواع روغن ویژه طیور

فروش انواع روغن ویژه طیور به چه صورتی انجام می شود؟فروش انواع روغن ویژه طیور با بهترین قیمت در این سایت انجام می گیرد.ایا به دنبال خوراکی جهت استفاده در جیره غذایی طیور خود با قیمت تولید و خرید مناسب هستید؟روغن طیور چه کمکی به میزان کیفیت گوشت مرغ می کند؟روغن طیور خوراکی در رژیم غذایی طیور نقش بسیار مهمی داشته است.

باعث حذف اسید چرب اشباع و جایگزینی ان با اسید چرب غیر اشباع به ویژه اسید لینولئیک می باشد و در نهایت باعث غنی شدن گوشت مرغ می شود با توجه به میزان استفاده از این محصول ،تولید این محصول توسط شرکت های داخلی صورت گرفته و با قیمت مناسب در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.

 

فروش انواع روغن ویژه طیور

روغن خوراک طیور که یکی از بهترین و موثر ترین راه ها برای تغذیه طیور می باشد که توجه خیلی ها را به سمت تولید و فروش این محصول جلب کرده است.دلایل بسیاری برای فروش روغن مرغداری وجود دارد که به چندی از ان ها اشاره می کنیم:

 • افزایش راندمان اقتصادی
 • قابلیت هضم بالاو پروتئین
 • افزایش انرژی مورد نیاز طیور
 • بالا رفتن کیفیت لاشه و خوش طعم شدن گوشت
 • افزایش وزن در جوجه های گوشتی
 • افزایش تخم در جوجه های تخم گذار
 • و بسیاری از موارد دیگر اشاره نمود

تمامی موارد بالا تنها گوشه ای از خصوصیات روغن خوراک طیور می باشد که باعث افزایش تولید و فروش ان شده است.
کیفیت و همچنین سود بالای این محصول باعث افزایش روز افزون صادرات و کارخانجات و شرکت های تولید روغن خوراک طیور گردیده است.
صادرات و فروش انواع روغن ویژه طیور به کشور های همسایه و همچنین برخی از کشور های اروپایی رونق و فروش فراوانی پیدا کرده است.البته برای جیره طیور از مواد غذایی مانند:دان مرغ اماده،دان مرغ کنستانتره،خوراک طیور و….نیز استفاده می شود.

فروش انواع روغن ویژه طیور

قیمت روغن ویژه طیور

کاهش هزینه های اقتصادی یک راه حل بسیار مناسب برای مرغداران می باشد.قیمت روغن ویژه طیور وابسته به کیفیت و مقدار ان بوده که با توجه به داشتن اکثر مواد مورد نیاز برای طیور مناسب ترین روش برای خرج کم و سود اقتصادی زیاد می باشد.
شرکت های داخلی را با بهترین و نازل ترین قیمت این محصول بی نظیر را در اختیار مشتریان قرار میدهند.
البته امروزه با توجه به رشد تکنولوژی و وجود داشتن سایت های معتبر خریداران می توانند از قیمت مختلف با خبر بوده و با بهترین قیمت محصول خود را خریداری و استفاده نمایند.

فروش انواع روغن ویژه طیور

انواع روغن ویژه طیور

در چند سال اخیر از روغن ویژه خوراک طیور که به عنوان یک ماده غذایی پر انرژی و بسیار مقوی برای طیور بوده است به میزان قابل توجهی استفاده می شود.
انواع روغن های ویژه خوراکی جهت استفاده در تغذیه طیور وجود دارد که در جیره غذایی طیور نقش مهمی را ایفا می کند.به چند تا از انواع روغن ویژه طیور در زیر اشاره میکنیم:

 • روغن منداب یا کانولا
 • روغن آفتابگردان
 • روغن پنبه دانه
 •  روغن کتان
 • روغن سویا
 • و غیره…

تعداد زیادی از طیور داران برای رشد بهتر و سود دهی فراوان برای طیور خود از ترکیبات روغن های گیاهی به همراه روغن ماهی استفاده می شود.
این ترکیبات علاوه بر به تامین انرژی بلکه به مهیا کردن ویتامین ها و انتی اکسیدان های ضروری برای طیور کمک شایانی می کند و در اخر رشد و کیفیت محصول را به حد عالی می رساند.

فروش انواع روغن ویژه طیور

آنالیز انواع روغن ویژه طیور

روغن های ویژه طیور اغلب مقدار مشخص و جزئی اسید چرب ازاد دارند.مقادیر این اسید چرب بر اثر عوامل های مختلفی مانند فساد ممکن است تغییر بیابد.بنابر این عدد اسیدیته از جمله معیار هایی است که جهت تشخیص فساد در چربی ها و روغن ها به کار گرفته شده است.
به همین دلایل در انالیز روغن ویژه طیور عدد اسیدیته بسیار مهم می باشد و به طور معمول بدین گونه است:انرژی۸۵۰۰-۹۰۰۰کیلو کالری،چربی ۹۹.۹۹ درصد،رطوبت بسیار کم،پراکسید بسیار ناچیز و رنگ زرد روشن انرژی های بالای این محصول عالی برای طیور اثرات مثبت تغذیه ای را در پی خواهد داشت و همچنین موثر در اقتصاد این صنعت می باشد.از فواید روغن گیاهی طیور جلوگیری احتمالی از ورود انواع الودگی ها به بدن طیور می باشد.
این محصول شگفت انگیز دارای انرژی بسیار بالایی می باشد که اثرات عالی در تغذیه طیور داراست.
بنا به دلیل اینکه این محصول در دمای بیش از ۲۵۰ درجه حرارت غیر مستقیم می بیند فرم ان به صورت نیمه مایع در امده و دارای انتی اکسیدان می باشدکه باعث شده خاصیت تند شدن و اکسید شدن ان بسیار پایین باشد.

فروش انواع روغن ویژه طیور

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما